Hakkımızda

Azim Lift Asansör, Eskişehir asansör firmaları içinde güven ve dürüst çalışma prensibine dayalı olarak hizmet veren tamir, bakım ve onarım servisidir. Teknoloji ile her yıl yeni özellikler eklenen, daha fonksiyonel olabilmesi için daha ayrıntılı bir mekanik sisteme oturtulan asansörler, ilk günkü gibi güvenle çalışabilmesi için sahip olduğu bakımları Azim lift Asansör ’den rahatlıkla alabilirsiniz.

 

Eskişehir asansör bakım firmaları olarak verdiğimiz hizmet, belli kullanım sonunda bakıma ihtiyacı olacak kabin, makine dairesi, halat, asansör kapıları ve kabloları gibi aklınıza gelebilecek tüm asansör aksamının detaylı bakım ve onarımıdır. Ayrıca yeni binalar veya mevcut binalara eklenecek olan asansörlerin montajı da uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

 

Asansör kullanımını tüm diğer alanlar kadar güvenli ve korunaklı alan haline getirebilmek için Eskişehir asansör tamir hizmeti veren Azim Lift Asansör, genç ve dinamik kadrosuyla tüm montaj, bakım, yedek parça, revizyon ihtiyaçlarınızda hizmetinizdedir.